Taal Dutch Flag English Flag Chinese Flag Other Flag
Home
Laatst geboden
LOT 35: NL17-1493495. Direct daughter "Expensive Harry", son "Harry", 1e-37.728p., 1e-22.340p., 3e-21.520p. & sister "Harry" x "Xena", mother to "Ringo", 1e-1.114p., 1e-2.651p., 2e-1.317p., daughter "CHE & Madam Harry". Kweekstation Lucie van Es. 25-11-2017 04:21:55 € 440,00
LOT 78: NL17-1493477. Direct son "Expensive Harry", son "Harry", 1e-37.728p., 1e-22.340p., 3e-21.520p. & sister "Harry" x "Xena", mother to "Ringo", 1e-1.114p., 1e-2.651p., 2e-1.317p., daughter "CHE & Madam Harry". Kweekstation Lucie van Es. 25-11-2017 04:20:18 € 300,00
LOT 04: B17-6084547. From "The 116", direct Leo Heremans, super breeder, son "Nieuwe Rossi & Eenoogske" x sister "Kleine Dirk", daughter "Goede Rode & 9999-hen". 25-11-2017 02:25:54 € 580,00
LOT 52: NL17-1422940. Full brother "Gina", olympiad pigeon Budapest", 1e-2.418p., 1e-408p., 1e-941p., 1e-391p., 1e-823p.. From "Nieuwe Kannibaal", super breeder, grandson "Kannibaal & Golden Boy Jr." x "Olivia", granddaughter "Branco", "Alma", "Ermerveen's Hope", "Gerard's Fovourite". Ron Bergmans. 25-11-2017 00:30:01 € 460,00
LOT 74: NL17-1422850. Full sister "Gina", olympiad pigeon Budapest", 1e-2.418p., 1e-408p., 1e-941p., 1e-391p., 1e-823p.. From "Nieuwe Kannibaal", super breeder, grandson "Kannibaal & Golden Boy Jr." x "Olivia", granddaughter "Branco", "Alma", "Ermerveen's Hope", "Gerard's Fovourite". Ron Bergmans. 25-11-2017 00:29:28 € 550,00
LOT 10: NL13-1705912. Direct daughter "De Wondere Dirk", super breeder, son "Kleine Dirk & Amira", G. Koopman x "Nienke", from son "Mister Ermerveen - Annelies" & "Lei", super hen. A. Ruitenberg. 25-11-2017 00:27:44 € 450,00
LOT 02: NL17-1778817. Direct daughter from "THE BENDNER", father of 1e-1e-1e-2e-2e-3e-3e-3e-3e NPO, from son "Mido & Oude Ring Schaerlaeckens" x "Formidable", 1e-3842p., 1e-1873p., 2e-7477p., 4e-4262p., from top breeder "Bendner Jr. & Lady Diana". Henk Scheffel. 25-11-2017 00:05:48 € 650,00
LOT 19: NL17-1377497. Direct from "DAAN", 1e international Agen 11.246p., 2013, Jos Pepping x "Jellema 99", granddaughter "Kleine Jade", 1e international Barcelona & "Zwart Goud", super breeder. Ronald Geerdink. 25-11-2017 00:04:57 € 360,00
LOT 06: DV04087-17-266: From "Kaasboer 1543", gr.son "Kaasboer" Gaston v.d. Wouwer, sire 1e Finale Race Hebei, China 1388p. X "Adrian", Gaston v.d. Wouwer, mother 1e Finale Race Hebei, China 1388p. 24-11-2017 23:59:26 € 300,00
LOT 08: NL16-1114778. Direct from "De Jonge Harry", super breeder, son "Harry & Ellen" x "Supertje 668", grandd. superpair "Superboy & dochter 666", Gebr. Scheele x daughter sister Harry", A. Ruitenberg. 24-11-2017 23:52:21 € 510,00

Ga naar de veiling

The Albert Derwa Collection.

Hier duiven van een der grootheden uit de hedendaagse duivensport, Albert Derwa. Met een 6 directe duiven van deze grootheid en een aantal 100% Derwa duiven is dit een super aanbod. Wie kent zijn “Paulien” niet? 8e Nat. Asduif KBDB, 1e S-Nat. Chateauroux 8218 d en nog een tal van kopprijzen maar bovenal een superkweek duivin, in deze veiling heeft u de kans om uit kinderen van deze topduivin iets te bemachtigen… en wat te denken van een super ingeteelt duifje uit Zoon Vader x dochter “Valeska” x Dochter Vader x dochter “Valeska”!. Je vind ze bijna nergens zo. Pak nu je kans.

Ga naar de veiling

meer lezen

GPS CHAMPIONS AUCTIONS ---- HOOGSTE BIEDER.

Als een speciaal extraatje willen we de "HOOGSTE BIEDER" tijdens de GPS Champions Auctions een echte "Diamant" aanbieden met daarbij een afbeelding van de gekochte duif.

Hieronder een voorbeeld van de opzet.

meer lezen

Totale veiling Albert de Wilde uit IJsselmuiden, Jonge Duiven.

Eind 2012 verkocht de inmiddels 76 jarige Albert de Wilde bijna zijn gehele kolonie duiven wegens ernstige gezondheidsklachten. Enige oude kwekers en een aantal late jongen bleven behouden om toch nog enigszins met de duivensport bezig te kunnen zijn en niet in een zwart gat te vallen.

De afgelopen jaren werd alleen meegespeeld met de jonge duiven en dat niet zonder succes getuige de in 2016 behaalde titels: 1e Kampioen Jong Midfond Union en 1e Kampioen Jong Fondclub Regio 1. Het afgelopen jaar namen de gezondheidsproblemen helaas verder toe. Dat is de reden dat Albert en Martha de Wilde besloten definitief een punt achter de actieve beoefening van de duivensport te zetten. Hun prachtige woning met schitterende grote tuin is inmiddels verkocht en ze gaan kleiner wonen meer richting het dorp IJsselmuiden. In dit eerste deel vonden we alle oude duiven, nu zullen ook alle jonge duiven onder de hamer komen.

Stamopbouw:
Het bloed van de ‘Wondere Dirk’ van Anton Ruitenberg, met zekerheid het beste kind dat de legendarische ‘Kleine Dirk’ van C. & G. Koopman ooit gaf, stroomt eveneens rijkelijk door de kolonie van Albert de Wilde. Meerdere kinderen van‘Wondere Dirk’ kwamen naar IJsselmuiden en alles bleek een schot in de roos. Gekoppeld aan nazaten van de oude lijnen van het eerste uur zoals bijv. ‘Flying Gold’ gaven ze meerdere Asduiven, Teletekstduiven en winnaars van kopprijzen. Het laatste voorbeeld daarvan is ‘Miss la Jolie’ 1e NPO Mantes la Jolie Afdeling 8 en 3e Nationaal van 21.185 duiven!

Ga naar de veiling

meer lezen

Ga naar de veiling

The Bart & Luc Geerinckx Special.

De “Geerinckx” duif is een begrip over de hele wereld. Met duiven als de “Gladiator”, “Wittekop Sylvester” en zo nog een aantal is dit een erg gewild soort duif.

Nu in deze veiling een aantal van rechtstreeks afkomstig van dit kampioenenhok. Zo vinden we een kind uit “Nice One”, zoon “Willow” x “Miss Souillac” x dochter “Wittekop Sylvester” x “Big White”, een zoon uit “Dark Boy”, zoon “Rapido II” x “Miss Blois” x Glamour Sylvestra”, dochter “Wittekop Sylvester” x “Glamour” en een dochter uit “Brother Sweety” Olympiade duif Cat B. Boedapest x “Copy Favorite”, dochter “Gladiator” x “Witpen Bourgske”.

Naast deze duiven nog een aantal uit het beste van dit superras. Hier vind u echt iets speciaals!

meer lezen

Gaby Vandenabeele Superstars

Gaby Vandenabeele, bij leven al een legende in de duivensport, wat deze man al heeft gepresteerd met zijn duiven is ongekend. Wellicht nog veel belangrijker, is dat zijn duiven aan de basis liggen van diverse grote kampioenen in de duivensport inbreng van de Gaby Vandenabeele duif.

In deze veiling bieden we 15 rechtstreekse Gaby Vandenabeele
met o.a. uit de “Nieuwe Bliksem” en uit de “Jason” supervlieger en kweker uit “De Bliksem”

Go to the auction

meer lezen

St. Lambrechts Youngsters Part 1.

Stefaan Lambrechts is een van de jonge talenten die als een komeet naar de top schiet. Op eigen hok 2e Nat. Asduif Halve Fond, 6e Nat. Asduif Snelheid, terwijl hij op andere hokken aan de basis ligt van: 1e Olympiadeduif bij Kas Meijers, 1e Olympiadeduif Dirk Van den Bulck, 3e Nat. Asduif Snelheid bij Yves De Wit,...

Stefaan binnen de duivensport nog een jongeling. Hij erfde het duivenvirus van oom Cyriel Lambrechts die in de provincie Antwerpen hoge ogen gooit op de snelheid. De duivenstam van Stefaan Lambrechts is opgebouwd uit duiven van Geert Lambrechts (geen familie), wijlen Jos van Loock uit Berlaar, Bart Henderickx uit Berlaar, Leo Heremans en vooral duiven van Dirk Van den Bulck uit Grobbendonk. Een mooier voorbeeld van kruisbestuiving bestaat er niet.

Zo is Stefaan zeer succesvol met de inbreng van de Van den Bulck-duiven in zijn stam. En vice versa. De vader van Van den Bulcks Olympiadeduif, 'Olympic Rosita', is een rechtstreekse Stefaan Lambrechts-duif. Wetende dat 'Olympic Rosita' op haar beurt moeder is van 'Kittel' (1e Nat. Asduif KBDB Snelheid), 'Greipel' (6e Nat. Asduif KBDB Snelheid),... mag je besluiten dat de inbreng van Stefaan Lambrechts bij Van den Bulck mee diens succes van de laatste jaren bepaalde.

Dat de duiven van Stefaan het op andere hokken ook geweldig doen blijkt wel uit de enorme lijst met topreferenties:

1. Olympiadeduif Nitra 2013 met 'Olympic Rosita' bij Dirk Van den Bulck (BE)
1. Olympiadeduif Nitra 2013 met 'Olympic Bolt' bij Kas & Karel Meijers (NL)
1. NPO Nanteuil 5.901 d. 2013 bij Eijerkamp (NL)
1. Snelste Nijvel 38.871 duiven bij Willem De Bruyn (NL)
1. Snelste Pommeroeul 13.146 duiven bij Willem De Bruyn (NL)
3. Nat. Asduif KBDB Snelheid 2014 met 'Den Tornado' bij Yves De Wit (Mechelen, BE)
9. Nat. Asduif TBOTB 2013 met 'Vroom' bij Willem De Bruyn (NL)
Autowinnaar bij Poelstra & Znn (NL)

Go to the auction

meer lezen

Breeders Gebr. de Ruijter

Hier een geweldig aanbod uit de schatkamer van Gebr. de Ruijter, doordat ze in combinatie gaan vliegen met John Ruttenberg, het snelheidskanon uit Baarn en zich volledig gaan focussen op het snelle en korte werk, heeft ze doen besluiten deze geweldige duiven van de hand te doen en verder te gaan met de duiven van Leo Heremans waar ze het bijhuis van zijn, deze duiven zijn dan net iets meer geschikt voor het doel die ze nu voor ogen hebben, wat niks afdoet aan de kwaliteit van deze duiven.

Dit bied u de kans om iets geweldigs te bemachtigen met directe kinderen van de “Wondere Dirk”, “Jonge Harry” en “Bliksem 781” van Anton Ruitenberg… oftewel het crème de la crème is hier te vinden.

Go to the auction

meer lezen

The Theo & Markus Lecke Auction

Wederom een Duitse liefhebber die de weg heeft gevonden naar de tophokken in Belgie en met de nakweek daarvan zeer succesvol is. Speciaal voor GPS-Auctions bieden Theo en Marcus dan ook een selectie jongen aan uit de topduiven die ze op de hokken hebben.

In deze veiling kleinkinderen van de fameuze “Rudy”, de super-kweker van Gaby Vandenabeele, Daarnaast ook kleinkinderen van “Gladiator” Luc & Bart Geerinckx,“Olympic Niels” Dirk van Dijck, “De Kaasboer” Gaston v.d. Wouwer, “Den Ad” Marcel Wouters en nog veel meer.

Ga naar de veiling

meer lezen

Rudy van Reeth Specials

Rudy van Reeth is een gekende naam binnen de Belgische duivensport, op zijn hokken vinden we duiven van de hoogste kwaliteit. Zo bezit hij duiven van Dirk van den Bulck, Stefaan Lambrechts, Dirk van Dyck.

Stuk voor stuk klinkende namen en voor de kenners onder ons hebben deze liefhebbers geen verdere uitleg nodig en staan ze stuk voor stuk voor “topduiven” en bovenal “kwaliteit” die wereldwijd tot uiting komt.

Deze duiven worden aangeboden door GPS-auctions.

Go to the auction

meer lezen

The Johan van Spaandonck Auction.

Johan, uit het mooie Zeeuwe plaatsje St. Jansteen. Voor tientallen jaren een hard spelende liefhebber in zijn omgeving. Nu is de tijd gekomen om het iets rustiger aan te gaan doen, ivm zijn gezondheid en leeftijd.

Vandaar in deze veiling een aantal van zijn bewezen duiven zoals “Spirit” 1e Asduif Samenspel 3, “Rebov” 3e Asduif Samenspel, daarnaast nog een aantal rechtstreekse Anton Ruitenberg, met o.a. kind “Wondere Dirk” en een aantal kleinkinderen.

Go to the auction

meer lezen

The Best From Holland

De naam van deze veiling, zegt het al we hebben hier te maken met het beste van ons land.

In deze veiling vinden we duiven van Marcel Sangers, Jacob Poortvliet & Johan van Boxmeer. Bij de afkomst van deze duiven vinden we van al deze genoemde namen het beste wat ze onder hun pannen hebben zitten. Voor wie een van deze versterkingen?.

Deze duiven zijn afkomstig van Sorin Florea, Roemenie.

Go to the auction

meer lezen

The E. Bodde Jr. Auction.

Jarenlang aan een stuk spelen op het hoogste niveau is niet voor iedereen weggelegd, hier hebben we te maken met een liefhebber die dit wel bewijst. In zijn jeugdjaren werden er duiven gehaald bij niemand minder dan Jos de Klak en ook kwam het nodig van Gebr. Janssen A soort richting Winschoten, heden ten dagen is dit samen met de inbreng van het beste van Heremans – Ceusters, Gust Jansen, G. & S. Verkerk, Comb. Mantel, Comb. Atema de basis van zijn hokbestand. Nu in deze geweldige groep zomerjongen de kans om iets moois hieruit te bemachtigen…. Voor meer info zie zijn website: www.worldracing-pigeons.nl

Go to the auction

meer lezen

The J.H. Troost Auction

In deze veiling rechtstreekse Henk Scheffel duiven en enkelejonge duiven 2017 direct uit duiven van Henk Scheffel, met o.a. in geteelde jongen uit “De Bendner”, maar ook uit kinderen van de “Jacob”, “Bastiaan” stuk voor stuk topkinderen uit de “Bendner”. Voor de kenners onder ons weten dat dit duiven zijn die vooruit kunnen vliegen.

Naast deze duiven vinden we ook nog een aantal uit het beste van het soort van Pieter Veenstra en Tj. & J. Elzinga. In deze veiling 14 duiven van dit onvolprezen soort, een versteking voor iedere liefhebber van de programma vluchten.

Go to the auction

meer lezen

*** Let op: DIT IS EEN VOORBIEDING ***

P.V. DE KOERIER te Wormerveer biedt op GPS-auctions
bonnen aan van onderstaande liefhebbers:

Dirk & Elitsa Veldhuis.
Gebr. Jacobs.
René & Margreet Koeman-Kok.
Richard Faber.
Comb. Van Panhuis.
F.S. Kramer.
Jan van den Bosch.
Pascal Jongsma.
J.Kat & Zn.
Jan & Joke Kaman.
G.S. Dekker.

De biedingen op GPS starten op vrijdag 17 november.

De veiling is een voorbieding die zal eindigen op zaterdag 25 nov. om 20.00 uur.

De definitieve verkoop zal plaats vinden in het lokaal van De Koerier te Wormerveer aan de Noordsterweg op ZONDAG 26 NOVEMBER 16 uur.

Go to the auction

meer lezen

MET TROTS PRESENTEREN WIJ U DE "EERSTE EDITIE" VAN DE GPS CHAMPIONS AUCTION.

In de online veiling is er alles aangedaan om de créme de la créme bij elkaar te brengen en te verkopen in een exclusief veiling weekend.

Na eerst met succes het "GPS Champions Boekwerk" op de internationale markt te hebben gepresenteerd in zowel Europa als in China, is dit een prachtig verlengstuk geworden van het geheel.

Internationaal is er de nodige promotie vooraf gegaan om een zo groot mogelijk publiek te bereiken, om zo een ieder wereldwijd kennis te laten maken met GPS Champions maar bovenal de kans te bieden om iets geweldigs aan te kunnen schaffen.

De duiven zijn verdeelt in een 2 tal dagen, in blokken van 10 duiven die ieder half uur een eigen eindtijd bevatten. Dit om zo de duiven stuk voor stuk op zijn of haar eigen manier op te laten vallen en het voor iedereen overzichtelijk te houden.

WIJ ALS TEAM GPS - AUCTIONS / CHAMPIONS BIEDEN U ALS EVENTUELE GEINTERESSEERDE DE MOGELIJKHEID OM DE DUIVEN EIGENHANDIG TE KOMEN BEKIJKEN OP ONZE "OPEN DEUREN DAG" VAN ZATERDAG 25 NOVEMBER TUSSEN 12 - 14 UUR. (OPEN DAG VAN 11 - 16 UUR).
...

meer lezen

Bij gelegenheid van het 70-jarig bestaan van onze vereniging organiseren we een bonnenverkoop.

Onze vereniging telt op dit moment 16 vliegende leden. De vereniging heeft een rijke historie op sportief gebied.

Twee keer nationale overwinningen op Bergerac t. W. Gerrit Kock en Hein Rikhof en een sectoroverwinning op Troyes jong door Kees Nijeboer.

Afvaardiging van duiven naar diverse Olympiades in sportklasse door Gerrit Kock, Jan Klein Haarhuis en Theo Hutten en in de standaardklasse door Theo Keemers & Zn.

In afdeling 9 van de NPO weten meerdere leden van de vereniging al jaren op alle disciplines mee te kunnen met de allerbesten.

Ten behoeve van o.a. onderhoud van hun lokaal aan de Lutkeberg organiseert men deze bonnenverkoop.

De vereniging is alle schenkers van bonnen zeer dankbaar.

De verkoop vangt aan op 20 november en is op maandag 4 dec. afgelopen.

Op voorhand wensen we alle kopers al vast veel succes met hun aankoop.

Voor informatie verkoop kunt u zich wenden tot:
Theo Hutten
0546-631502
t.hutten@hotmail.com

Go to the auction

meer lezen

Bonnenverkoop PV De Snelvlieger Haarlem

*** LET OP: Er volgt nog een zaalverkoop ***

In deze verkoop bonnen van aansprekende liefhebbers uit heel Nederland.

De voorverkoop is op G.P.S. Auctions tot 24 november 21.00 uur.

De eindverkoop is op zaterdag 25 november aanstaande tijdens de jaarlijkse tentoonstelling/feestavond van P.V. De Snelvlieger.

Na het forum en het optreden van Peter van Bugnum zal rond 21.45 uur de bonnenverkoop plaatsvinden.

U bent allen van harte welkom bij
P.V. De Snelvlieger vanaf 19.00 uur
Badmintonpad te Haarlem

Voor een avondvullend programma.
Tot de 25ste.

Go to the auction

meer lezen

Voor vragen / inlichtingen: info@gps-champions.com of Lex de Jongh 0031-(0)6 23916026 / William Geurtz 0031-(0)623306297

meer lezen

Volg GPS-Auctions
Facebook

Betaal mogelijkheden

GPS-Auctions is onderdeel van
GPS Europe website